Fan Fiction s Mirem >> 5.díl
Wanna be affs?? >> Click
Soutěž: Na co myslí? >> Tady! :D

3.díl

23. srpna 2011 v 17:00 | Jammie :P |  Charita mi dala lásku
Středu jsem začala opravdu vyvedeně. Zaspala jsem a tak jsem do práce došla až ve 12 hodin. Nic se díky bohu nestalo, no co by se taky dělo, plán byl připravenej na zdi. Všechno co mělo být bylo hotovu už včera. Dnes odpoledne tady bylo pro děti připraven takový zábavný den, něco jako dětský den. Vše bylo upraveno tak, aby se mohli zůčastnin všechny nemocné děti. Když se děti bavili zavolala jsem na svojí kamarádku a kolegini.
"Stelo, prosim tě. Já mám na tebe prosbu" řekla jsem
"Co pro tebe můžu udělat?" řekla s úsměvem.
"No, tak já prostě Klára mě o něco poprosila a já to musim zařídit tenhle víkend, ale prostě nebudu tady mco být, jenom sem tě chtěla poprosit aby si to tady pohlídala a dala mi vědět, kdyby se něco dělo. Všechno budeš mít připravený, takže se nemusíš starat"
"To víš, že jo, neboj se pro tebe a děti udělám cokoliv"
"Děkuju moc"


Na středeční večer jsem pozvala rodiče na oběd, protože jsem jim slíbila, že o víkendu příjdu na oběd, ale to jaksi nevýde a tak jim to musim vynahradit. V 5 jsem odešla z práce,abych stihla nakoupit a uvařit. Kolem sedmé zvonil zvonek, došla jsem rodičům otevřít, uvařila kafe a než jsme ho vypili, byla dodělaná večeře.
"Taťánko a proč ty vlastně nemůžeš o víkendu, neni v tom nějaký kluk?" řekla moje mamka
"Ale nestraš" řekl táta
"Děkuju, ale je mi dvacet, takže už snad kluka mít můžu. A jo je v tom kluk, ale asi jinak než myslíte"
"Počkat jak to mysliš?" vyhrkla máma
"No v centru máme jednu holčičku a ta má za měsíc narozeniny a Klára je na kongeru, kde se vybírá nejvíc potřebný centrum, který potřebuje pomoc. No to je jedno a prostě ta holčička zbožňuje Miro Šmajdu, víš ten se Superstar a tak nás napadlo, že by sme se mohli pokusit sehnat ho a zařídit aby s ní strávil jeden den"
"Pořád to nějak nechápu" řekl táta
"No a on má koncert v Bratislavě, takže na něj půjdu, půjdu na autogramiádu a pokusim se s nim promluvit, chápete?"
"Jo, a jak si to myslela s tim že kluka mít můžeš?" zeptal se táta
"To bylo jen tak, ne nikoho nemám, to byste věděli" řekla jsem
"Mě se to moc nelíbí, víš jaký jsou tyhle davový šílenství" řekla mamka
"Neboj, je to jenom takový clubový :)" řekla jsem.

Rodiče u mě zůstaly přes noc a tak jsme asi do 12 kecaly. Když jsme tady byly tak společně došlo mi, že mi chybí společník na večery, kdy jsem tady sama a tak když jsme šli spát, vlezla jsem rychle na internet a dívala jsem se po štěňátkách. Nakonec mě zaujal jeden bišonek. I když bych chtěla velkého psa, bylo by pro něj utrpením být v bytě. Napsala jsem e-mail a šla jsem si lehnout.
Ráno jsem si dala sprchu a koukala jsem se na e-mail, kde jsem zjistila, že si pro už svého bišonka můžu přijet dnes večer. Odepsala jsem, že přijedu, na lísteček jsem napsala rodičům zprávu, že jsem už v práci a odjela jsem do práce.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama