Fan Fiction s Mirem >> 5.díl
Wanna be affs?? >> Click
Soutěž: Na co myslí? >> Tady! :D

Martin: Odpovědi na otázky

20. srpna 2011 v 16:52 | Jammie :P |  Martin rozhovory
Když se podíváš na holku, co tě na ní jako první zaujme?
-M: Určitě vlasy a oči.

Od fanynek dostáváš spoustu dárků, který z nich ti udělal největší radost?
-M: Dárků dostávám strašně moc a jsem az ně moc rád. Dostal jsem stříbrné trenky, které mě fakt dostaly, protože jsem nikdy před tím nic takového neviděl. Jednou mi ale někdo dal přívěsek jing jang, který nosím pořád u sebe. Líbí se mi ta myšlenka, že by všechno mělo být v rovnováze.


Na pokec.sk jsi napsal, že už máš vymyšlená jména i pro svoje děti, jaká to jsou?
-M: Profil na pokec.sk jsem vyplňoval asi řed sedmi lety, takže si teď přesně nepamatuju, co jsem tam napsal. Hodně se mi ale líbí jméno Eliška a Abigail. Pro kluky je to třeba Jakub, ale opravdu v tom ještě nemam jasno.

Je někdo s kým by si chtěl v budoucnu nazpívat duet?
-M: Lidí, s kterými bych chtěl nazpívat duet je hrozně moc. Ale konkrétní jméno asi nepovím.

Chtěl by si nazpívat duet s někým ze superstar?
-M: Já nevím, myslím, že se teď každý se superstar snaží prorazit a natočit svojí desku,a uvidíme co bude do budoucna. Teď bych si nerad něco takového plánoval.

Jak budeš slavit svoje narozky? Budeš dělat i nějaký koncert pro fanoušky, kteří by ti chtěli popřát?
-M: V den mích narozenin 29. srpna, budeme mít koncert. Žádná velká párty na programu určitě není, ale třeba se to ještě změní. Největším dárkem od fanoušků pro mě je, když budou chodit na koncerty.

Jaké máš plány do budoucna, půjdeš na vysokou, nebo se budeš věnovat kariéře?
-M: Po střední bych chtěl vyzkoušet konzervatoř, která by se dala stíhat spolu s koncerty, protože by tam už nebyly předměty jako je matika a fyzika. Teď o prázdninách ale moc myšlenky na školu nemám.

Zajímalo by mě, co si myslíš o konci světa v roce 2012?
-M: Nějak jsem nad tím nepřemýšlel, teď mě spíš trápí září a nový školní rok. Beru to tak, že pokud se v roce 2012 někam půjde, tak půjdu taky /smích/ ...

Jaká je tvá oblíbená barva a jaký je tvůj vzor?
-M: Mám rád všechny barvy, ale asi nejradji mám tyrkysovou, protože když jí vidim tak mám hned příjemnější pocit. Je mi prostě sympatická. CO se týče mého vzoru, tak to bych musel vyjmenovat celou hudební scénu, protože poslední dobou. poslouchám opravdu všechno. Dokonce i rap.

Získal si si mě již na castingu, kdy jsi zazpíval písničku BB Good od Jonas Brtohers. Jaký k nim máš vztah?
-M: Jak jsem řekl, já poslouchám skoro všechno. Myslím, že hodně lidí je zbytečně odsouzených jenom proto, že po nich začnou holky šílet, tak je hned ostatní kluci přestanou poslouchat. Tak to bouhžel funguje. Jonas Brothers jsou toho příkladem. Mně se ale jejich muzika líbí a rád si je pustím.

Dáváš jména svým kytarám? Prozraď alespoň tři z nich..
-M: Každá kytara kterou mám, má svoje jméno, i když ho získala způsobem, který bych nikde neventiloval. Mám třeba kdytaru Elišku, nebo Melanii. To vlastně můžu i vysvětlit- je to kytara Gibson, a jak je herec Mel Gibson tak tohle je holka Melanii. Alespoň vidíš, jak já k těm jménum docházím..

Jaké bvylo natáčení klipu "Nezvestná" a jsi spokojen?
-M: Natáčení bylo velmi příjemné, což mě mile překvapilo, protože jsem si vždycky myslel, že to musí být hrozná otrava. Líbilo se mi, že nikdo nepišel s přesným scénářem, jak bude videoklip vypadat, ale že vše vypline ze situace. Třeba ten ježek, který se tam objevuje. Z křoví náhodou vyběhl ježek a tak mi kameraman řekl, ať si k němu lehnu a tímto stylem se z ježka stala hlavní hvězda videoklipu...

ZDROJ: Bravo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama