Fan Fiction s Mirem >> 5.díl
Wanna be affs?? >> Click
Soutěž: Na co myslí? >> Tady! :D

Celebrity

Rihanna: Nová deska vyjde na podzim

17. září 2011 v 20:15 | Jammie :P
Motiv detailu novinky

Zpěvačka Rihanna na svém Twitteru velkými písmeny odpověděla na dotaz, kdy vyjde její další deska: TENTO PODZIM!!!!!
Rihanna má napilno. Hostovat bude na nové desce Coldplay, za sebou má focení pro novou kolekci Armaniho a za pár dní vyráží na brazilsko-evropské turné. Podle vzkazu na Twitteru se navíc zdá, že na podzim chystá novou desku. O jejích přípravách jsme psali v červenci.
Slova "TENTO PODZIM" se totiž objevila v odpovědi na fanouškovský dotaz, kdy její nový počin vyjde. "Už se nemůžu dočkat, až vám řeknu podrobnosti. Zatím mám pusu na zámek," dodala.
Začátkem září Rihanna spekulovala o tom, že znovu vydá své aktuální album Loud. "Pak jsem si to ale rozmyslela. Loud je deska sama pro sebe a vy si zasloužíte něco úplně nového," vzkázala fanouškům. Chystaná nahrávka má být šestá v pořadí.
Rihanna se letos 7. prosince chystá do Prahy. Půjdete si ji poslechnout?

Poslední píseň zesnulé Amy Winehouse. Poslechněte si ji

17. září 2011 v 20:14 | Jammie :P
Motiv detailu novinky

Právě dnes spatřila světlo světa poslední píseň britské zpěvačky Amy Winehouse (+27), která nečekaně zemřela na konci července. Jde o duet Body and Soul s americkou legendou jazzu Tonym Bennettem (85).
Videoklip Body and Soul, který Amy Winehouse a Tony Bennett natočili v březnu tohoto roku ve studiu Abbey Road v Londýně, má celosvětovou premiéru právě dnes, kdy by Amy oslavila 28. narozeniny.
"Nahrávání ve studiu jsme si opravdu užili a já vím, že Amy byla ten den se svým výkonem velmi spokojená. Myslím, že byla absolutně skvělá a že nahrávka zachycuje podstatu jejího mimořádného umění a nadání. Byla opravdu výjimečný talent," prohlásil Bennett..
Singl Body and Soul je jednou ze 17 skladeb nového alba Tonyho Bennetta s názvem Duets II, které vyjde 19. září tohoto roku u příležitosti jeho 85. narozenin.

Coldplay: Poslechněte si nový singl Paradise

17. září 2011 v 20:13 | Jammie :P
Motiv detailu novinky

Coldplay chystají na 24. října 2011 novou desku Mylo Xyloto. Po Every Teardrop Is a Waterfall představují druhý singl, skladbu Paradise. Zároveň dávají na vědomí, že i v novém singlu se mihne fráze "every teardropp is a waterfall" a že v písničce Princess of China bude po boku frontmana Chrise Martina hostovat Rihanna.

Skylar Grey v novém klipu: Jistá jsem si vysoko nad městem

15. září 2011 v 17:13 | Jammie :P
Motiv detailu rychlovkySympatická zpěvačka Skylar Grey, která se do širšího povědomí dostala vokály v hitovce Coming Home od Snoop Dogga, poslala fanouškům klip k sólové skladbě Invisible. Singl se objeví na její stejnojmenné desce. Vyjít by měla letos na podzim.
V singlu zpívá Grey o tom, jak se v každém momentu cítí neviditelná, nezajímavá. A když už si jí někdo všimne, nevidí tu pravou Skylar. Jistotu nakonec najde na kovovém závěsu nad městem.
"Chtěla jsem, aby klip byl takový, jako když Peter Parker (teenage postava ze Spidermana) potká samotného Spidermana. Chtěla jsem vystihnout pocity, jež má každé dítě, které není nějak trendy, ale je v něm něco jiného, co ostatní nedocení. Zjistila jsem, že všechny moje nejistoty jsou vlastně věci, které chci chránit a udělat z nich přednosti," vysvětlila Skylar. (sli)

Hej cože? :D

14. září 2011 v 19:23 | Jammie :P
Tak je tady další rok StarDancu ;))
Teda par dóóóón Lets Dancu, protože tady mlvuim o soutěži ze Slovenska..
soutěže se účastní i
česká zpěvačka Gabinka Gunčíková a to je taky důvod proč to sleduju..
tak kdo ji fandil a měl rád tak určitě
zkoukněte, v prvním kole jí to moc
šlo tak uvidíme jak to bude nadáke :))

Katarína Knechtová vydá v listopadu nové album

14. září 2011 v 18:27 | Jammie :P
Motiv detailu rychlovkyTajomstvá - tak se jmenuje nová deska slovenské zpěvačky a multiinstrumentalsitky Kataríny Knechtové. Album, které vyjde v listopadu, nahrála s Rakušanem Christianem Eignerem. Ten funguje jako studiový i koncertní bubeník kapely Depeche Mode a je spoluautorem několika jejich skladeb. Podílel se i na sólových albech zpěváka Depeche Mode Davea Gahana.
"Zamilovala jsem se do jeho desky Recovery a už před dvěma lety jsem poslaa jeho manažerovil svoje dema. Překvapilo mě, že vůbec odepsal - že prý to není zlé, ale že na sobě mám ještě pracovat," říká s úsměvem Katarína.
Novými verzemi písniček si však Eignera dokázala získat a v průběhu tohoto roku spolu dali tvar jedenácti skladbám na nové desce. První známou písní je aktuální singl Zopár slov.
Autorkou všech kusů je Knechtová, texty pro ni napsali Rasťo Kopina a Vlado Krausz, jednu skladbu si poprvé ve své kariéře otextovala Katarína sama. "Nové písničky se v hudebním postupech tak odlišují od těch, které jsme dělali dřív, že vůbec nebylo lehké napsat k nim texty," dodává.
Všechny písničky nazpívala Knechtová také anglicky. Anglická mutace alba se bude jmenovat Love And Regret a je určena pro zahraniční trh. (sli)

Sámer Issa točí desku. Vyjde na Vánoce

14. září 2011 v 14:39 | Jammie :P
Motiv detailu rychlovkyFinalista prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar Sámer Issa (26) natáčí po čtyřech letech nové album. "Ještě nazpívám jednu českou skladbu a třetí deska bude hotová. Bude to taneční album nazpívané ve spoustě jazyků. Texty jsem si psal většinou sám," řekl Issa v rozhovoru Kouli.

Zpěvák chystá k nové desce, která vyjde před Vánocemi, také turné. "Do toho jsem dostal jednu nabídku z Německa. Uvidíme, jestli klapne. Nechci to zakřiknout." (lbp)

Avril Lavigne v novém klipu Wish You Were Here

12. září 2011 v 18:18 | Jammie :P
Motiv detailu novinky

Paris Hilton chce být královnou taneční hudby. Natáčí s Davidem Guettou

11. září 2011 v 16:27 | Jammie :P
Motiv detailu novinky

ŠOKING!!! :((

11. září 2011 v 14:48 | Jammie :P
Uplně mě šokovalo, když se na náš adapťák
dostala informace
že umřely tři čeští hokejisti...
o to víc mě rozsmutnělo kdo to byl.. :(((
Normálně sme tam za ně
daly minuutu ticha a myslim
že ty kluci si to zasloužili.
Pokud chcete jejich památku uctít, můžete na staromáku a zítra
jde přímí přenost rozloučení s hokejisty. Jde to od 15:00 na čt4 !! :((
Je mi jich děsně líto !! :/(
 
 

Reklama